Slider

Chwila cierpliwości...

Ruszamy z nowym cyklem EDC - Every Day Clock

Moda na EDC czyli Ekwipunek Dźwigany Codziennie (z j. ang. Every Day Carry) nie słabnie. Mamy rodzime i zagraniczne fora i blogi na których zapaleńcy, znawcy tematu, ale i zwykli faceci, wymieniają się informacjami o nożach, latarkach, zasobnikach, puszkach przetrwania, technikach surviwalowych, taktyce, multitoolach, plecionych z parcordu bransoletach i wszystkim tym co się po kieszeniach nosi.

Jeśli jeszcze nie wiecie o czym mowa to mam na myśli takie oto fotki:

Na tych kilku fotografiach z amerykańskiego forum EDC forums po za doskonałym sprzętem widać zegarki, stąd pomysł czemu na blogu o zegarkach nie miałbym wrzucać ciekawszych zestawów zegarek +EDC ?

Można do tego podejść z przymrużeniem oka, bo faktycznie chłopcy są zawsze chłopcami, ale jak często czujecie się w jakiejś sytuacji zawstydzeni kiedy inny facet wyciąga z kieszeni scyzoryk i ratuje honor męskiej płci?

Ponieważ mam też trochę tego sprzętu to pomyślałem, że zacznę go sukcesywnie łączyć w lekkie, praktyczne zestawy oczywiście z zegarkiem jako punktem centralnym.
W wielu zestawach jakie znajdziemy w internecie zegarek jest nieodzownym elementem. Nie mam aż takiego zacięcia typowego dla blogerów modowych, aby zestawy ubrań i pasujących do nich zegarków przygotowywać co dnia. Niezależnie jednak od stroju jakiś "szpej" i zegarek zawsze ze sobą mam do czego sam przywykłem i przyzwyczaiłem otoczenie. O tym będzie w tym cyklu.

Proponuję lekką modyfikację skrótu EDC na Every Day Clock. Wpisy i poszczególne zestawy będziecie mogli łatwo odnaleźć po ikonie i liście tematów z prawej strony bloga. Będą one też oznaczone prostym logiem, które dla tej akcji właśnie zrobiłem, takim o:


Zapraszam załączając na początek stare już zdjęcie saszetki, którą pełną sprzętów plastyczno-technicznych niegdyś nosiłem a teraz wypełniona bez zmian wisi w pobliżu drzwi gotowa do zabrania jednym ruchem ręki.

Jeśli macie jakieś sugestie, zapytania lub coś byście chcieli dopowiedzieć zapraszam śmiało do komentowania,albo pod postem albo pisząc na blogzbiegiemczasu@gmail.com.