Slider

Chwila cierpliwości...

Cykanie w mikrofonie czyli Wakacjo Leggins

Na początek może o samej nazwie -

"Wakacjo Leggins” to cykl audycji, które w krzywym zwierciadle przedstawią to wszystko, co kojarzy się z wakacjami, możecie ich posłuchać codziennie od poniedziałku do czwartku w porannym "Zapraszamy do Trójki  w programie trzecim Polskiego Radia.

- Mękę pakowania się, podróży, opalania, zabaw i piosenek ogniskowych, walki z komarami, znoszenia obfitych opadów deszczu i inne letnie atrakcje pomogą ze stoickim spokojem znieść i opanować... najwięksi filozofowie i pisarze – ci którzy już przed wiekami wiedzieli, że legginsy są modne – mówi autor audycji, Marcin Gutowski.

Skąd nazwa audycji? - Pierwszy jej człon – Wakacjo – luźno związuje ją z letnim wypoczynkiem, a drugi – Leggins – wskazuje, że są lekko naciągane – tłumaczy dziennikarz Trójki.

W radiowej trójce mieliśmy już okazję gościć razem z Żoną przy okazji zupełnie innego projektu o czym możecie dowiedzieć się TUTAJ.

Jednak wczoraj mikrofon gościł wśród naszych rozmaitych skarbów przywiezionych z wypraw. O samych skarbach pisałem TUTAJ, a na zachętę jedno ze zdjęć


Czemu o tym piszę na blogu poświęconym zegarkom? Bo jednym z najcenniejszych dla mnie skarbów są właśnie one, szczególnie te nabyte podczas podróży.
Dla przypomnienia udało mi się podczas ostatnich dalekich wojaży co nieco upolować o czym pisałem w tym poście i niedawno tutaj.

Kupowanie Seiko Sea Horse

Zapraszam zatem do posłuchania - jutro w środę około godziny 7-mej rano w radiowej Trójce. Dla śpiochów -  nagranie w wersji online będzie dostępne na stronie Trójki i reemitowane popołudniem. Dokładne informacje na profilu Z Biegiem Czasu na Facebooku

Wczorajsze zaglądanie do pudełekBrak komentarzy:

Prześlij komentarz