Slider

Chwila cierpliwości...

Zmiany, część pierwsza

Ostatnie dwa tygodnie były trochę mniej aktywne i być może byliście nieco zawiedzeni brakiem nowych zegarków czy tekstów. Myślę, że niedługo to nadrobię. Oczywiście spokój na blogu to akcja i działanie w realnym świecie z dala od komputera. Zaowocowało to ciekawymi kontaktami i nowymi projektami, partnerskimi, biznesowymi i medialnymi. O tym wszystkim wkrótce będę stopniowo informował. Celowo tytuł to tylko "zmiany" a nie Zmiany, zmiany, zmiany - te większe za czas jakiś.

Tak czy inaczej już dziś chciałbym Wam zapowiedzieć jedną ze zmian, otóż miło mi poinformować o rozpoczęciu współpracy z twórcami bloga EDC Review poświęconego przeglądowi ekwipunku i aktualnych wieści ze świata EDC - czyli tego wszystkiego co na co dzień w różnych okolicznościach warto ze sobą mieć.

Pod tym coverem kryje się duży potencjał, wśród wielu rodzimych forów, portali i stron o tej tematyce.


Nasza współpraca zaczęła się od konkursu w którym należało zgłosić swój zestaw. Wspominałem o tym w tym poście, gdyż ku mojemu zaskoczeniu wygrałem ów konkurs. 

Wtedy zestaw się prezentował tak, dziś są już w nim pewne zmiany co zresztą znajdzie swój odrębny opis.

Jak sami możecie zauważyć lubię wszelaki ekwipunek, szpej, oporządzenie i wyposażenie. Tak już mam, podejrzewam że nigdy do końca nie wyrosłem ze świata chłopięcego.  To połączenie skutkuje nowym cyklem EDC - Every Day Clock, w którym łączę i pokazuję na blogu rozmaite zegarki i inne przydatne sprzęty, noże, scyzoryki, latarki itd.

Nie chcąc zupełnie zmieniać "orientacji" bloga, i będąc wiernym tematyce zegarkowej od pewnego czasu czułem lekką frustrację spowodowaną brakiem możliwości pisania i dzielenia się interesującymi mnie sprzętami. 

Z radością zatem przyjąłem akcept ze strony prowadzących blog EDC Review, Pawła i Adama na okazjonalne "gościnne występy". Czego będą dotyczyły? Oczywiście EDC, będę pisał o scyzorykach, których mam nieduży zbiorek oraz czasem podzielę się pomysłem na sprzęt DIY. 

Zapraszam zatem serdecznie do śledzenia bloga EDC Review a już wkrótce na nim m.in szczegółowa recenzja mojej nagrody czyli kultowego Opinela no.8, oraz rozważania co tak naprawdę warto ze sobą dźwigać. 

A oto i zdobyta nagroda:

Na pierwszym planie nowiutki Opinel, w tle mniejszy model, wersja no.07
Na naszych stronach na Facebook'u czyli:

www.facebook.com/edcreview oraz www.facebook.com/zbiegiemczasu szukajcie informacji, dziś pod tą grafiką:
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz