Slider

Chwila cierpliwości...

Komiksowo

No tak trochę komiksowo dziś bo w tle niezawodny UniPin i figurka podwędzona Synkowi. Plus minimalny zestaw - wysłużony Casio i budżetowy folderek.

Zegarki Casio mają kilka naprawde doskonałych uzytkowych cech - po pierwsze długowieczne baterie, po drugie dobry stosunek ceny do jakości, po trzecie jakość wykonania - zarowno paska, jak i całego zegarka. To tani model, ale WR 100 pozwala na spokojne pływanie np. w rzece,stad często gobiorę na wakacyjne wypady, ma niedużą kopertę i nie zawadza.

Nóż to bardzo tani chiński produkt marki Ganzo - posiadają sporo ciekawych modeli, ten po pewnym okresie użytkowania nie ma optymalnej do moich potrzeb geometri ostrza, plusem są niewielkie wymiary, lekkość i dobre wykonanie okładzin. Na codzienny EDC nadaje się jak najbardziej

2 komentarze :

  1. Mam ten zegarek od paru lat. W międzyczasie wymieniłem 3 paski. Koszt całkowity pasków (z dostawą) dorównuje już cenie samego zegarka. Zegarek jest świetny a paski to wielkie rozczarowanie - pękają przy używanej dziurce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy mnie się zdaje, czy zmieniłeś domenę?
    Nieśmiało przypomnę, że niektórzy czekają na rozwinięcie tematu "Jaki zegarek II" :-) Powodzenia w prowadzeniu firmy i bloga :-)

    OdpowiedzUsuń